Wpisy użytkownika Semiri z dnia 12 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 2

semiri
 
Semiri: Witajcie
W tej chwilijest w szkole . mam technologię.Napiszę krótko .Wstałam rano.ubrałam się.Założyłam kurtkę.Poszłam na autobus.Pojechałam do szkoły.
Będę później tak koło 16 albo 18
  • awatar Gorill girl <33: świetne zapraszam na mojego bloga i dodawanie do znajomych, komentowania i obserwowania moich wpisów ;]
  • awatar cami: dokładniej się nie dało?
Pokaż wszystkie (2) ›
 

semiri
 
Semiri: Po wyjściu ze szkoły .Było to około godziny 8 rana, udałam się na przystanek , znajdujący się niedaleko mojej szkoły.Chwilę potom podjechał autobus.W autobusie czytałam repetytorium do polskiego.Było ciekawie i bardzo naukowo.Potem wysiadłam niedaleko jednego z większych osiedli w moim mieście i udałam się na spacerek , czytając nadal książkę.Wsiadłam w autobus i pojechałam w siną dal, w autobusie wciąż czytałam książkę . Pochłonięta czytaniem odpłynęłam  w świat piękna i prawdziwej sztuki przez duże S i nauki przez wielkie N. W końcu będąc znużona ciągłym czytaniem  oddała się relaksowi .Następne będąc  na końcowym , przesiadłam się do następnego autobusu i po krótkiej regeneracji znów   pochłonięta zostałam przez czytanie. Były to piękne chwile , o których nie tak łatwo jest zapomnieć.Koło godziny 12 była w pobliżu swojej szkoły , lecz do niej nie trafiłam . Wybrałam chodzenie po galerii i targu.Zmęczona tym  chodzeniem ciągłym , poszłam na przystanek i pojechałam do domu.W autobusu znowu zaczęłam przypominać sobie lektury i wiersze do matury.

Polecam mój drugi blog:
semi.bloblo.pl/