Wpisy użytkownika Semiri z dnia 24 kwietnia 2011

Liczba wpisów: 9

semiri
 
Love story to wzruszająca opowieść miłości dwojga młodych ludzi , którzy pochodzą z dwóch innych światów, jednak zakochują się w sobie.Ich szczęście jednak nie trwa zbyt długo.Podczas badań okazuje się , że Jenny jest ciężko chora na białaczkę.Film kończy się sceną pojednania Oliviera z ojcem i śmiercią Jenny.

Pamiętacie tan film?
 

semiri
 
Casablanca
O filmie

Trzy Oscary i pięć nominacji, ale przede wszystkim status dzieła kultowego, o którym kręci się filmy i pisze sztuki („Zagraj to jeszcze raz”), najważniejszy film w dorobku Michaela Curtiza, Humphreya Bogarta i Ingrid Bergman, wreszcie - najbardziej znany film wszech czasów, od lat przodujący na listach najpopularniejszych i najlepszych filmów świata. Oto bilans „Casablanki” - melodramatu, bez którego trudno wyobrazić sobie dzisiejsze kino.Rick prowadzi nocny lokal w Casablance, znajdującej się pod rządami petainowskiej Francji. Nagle w jego restauracji zjawia się Ilsa, dawna kochanka, z którą stracił kontakt w czerwcu 1940 roku, kiedy hitlerowcy zbliżali się do Paryża. Ilsa szuka jednak nie wspomnienia dawnej miłości, ale pomocy w uzyskaniu fałszywego paszportu dla swego męża, Victora Laszlo, bojownika ruchu oporu. Obydwoje kochankowie czują, że uczucie między nimi nie wygasło. Rick staje przed nieoczekiwaną szansą - może odzyskać Ilsę w zamian za paszport dla Victora, może też wydać rywala poszukującym go Niemcom. Dokonuje jednak innego wyboru.

Streszczenie filmu pochodzi z : www.stopklatka.pl/

Film jest z 1942 roku.


Podobają wam się zdjęcia z tego filmu?
  • awatar Vivianne Sevigny: "Twoje zdrówko, mała." pamiętny cytat. A film- ponadczasowy. Podobają mi się zdjęcia. Sposób, w jaki bohaterowie patrzą na siebie, można zobaczyć tylko w starych filmach. Dzisiejsze kino jest ich pozbawione. Niestety. Pozdrawiam:)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

semiri
 
Camp rock-film muzyczny Disneya , który przyniósł sławę Demi Lovato i Braciom Jonas.Ciepła opowieści pełna świetnej muzyki o Mitchie , która marzy o obozie muzycznym.

Pamiętacie Camp rock? Lubicie?
 

semiri
 
Modne , eleganckie , fantazyjne , efektowne ,kolorowe , niedrogie i wygodne bluzki.
Która?
 

semiri
 
Audrey Hepburn
Moja ulubiona aktorka , ikona stylu wielu pokoleń kobiet i dziewcząt , pragnących by tak jak ona-delikatna , subtelna i piękna oraz elegancka.


Czy chcecie być jak Audrey Hepburn?
  • awatar Mademoiselle Anne: niesamowita kobieta:)
  • awatar Werenike: Śliczna Kobieta :)
  • awatar BlueForever: Ladna ale ... niestety nie ma zadnych "ksztaltow" a szkoda .... :)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

semiri
 
Piękna i Bestia
Przepiękna i wzruszająca opowieść o miłości , która przełamuje czar i zmienia bestię w księcia.
Piękna opowieści warta zobaczenia!!! Już wkrótce w Disney Chanel.Polecam.
Obejrzycie?
 

semiri
 
Marilyn Monroe
Najseksowniejsza aktorka wszechsukcesów.Wieczna żywa legenda Hollywood.Inspiracja wielu artystów.Piękna i niepowtarzalna.Każda z nas chciałaby być Audrey Hepburn lub Marilyn Monroe.
Bo być taką kobietą jak Marlin to wielki dar to Losu i Boga.
A wy byście chcieli mięć taką urodę jak Marilyn czy Audrey?
 

semiri
 
Torebki
Modny i elegancki dodatek do stroju.Każda kobieta ma ich kilka w swojej szafie , ale chce mieć więcej.Różne wzory , modele i kolory.
Która?
 

semiri
 
Biorę udział w konkursie pyskatej mańki.
Naszyjniki
  • awatar Where have you been: 3 jest boski ;d
Pokaż wszystkie (1) ›